Description
Selleks, et sensorid püsiks kogu oma ettenähtud kasutusaja kenasti töökorras, oleme pannud kokku seitse näpunäidet, mida silmas pidada:
1) Valige hoolikalt paigalduskoht, kus see just teie käitumisharjumuste juures kõige vähem pihta saab – näiteks kui magate palju kõhuli, siis ei ole kõht parim võimalik paigalduskoht, kui aga teete palju rasket füüsilist tööd, siis vältige käele paigutamist.
2) Jälgige hoolikalt paigaldamise juhendit.
3) Jälgige, et naha pind paigalduskohal oleks kindlasti puhas, kuiv ja karvavaba ning kasutage lisaplaastrit, et sensor püsiks kindlamalt paigas.
4) Veenduge, et saatja ehk transmitter on kindlalt sensorile kinnitatud.
5) Kuigi sensor on loodud vastu pidama igapäevastele tegevustele, vältige otseseid põrutusi sensorile ja transmitterile.
6) Olge ettevaatlik riiete vahetamisel.
7) Jooge vett – vedelikupuudus häirib sensori tööd ja mõjutab näitude täpsust.
Naha ettevalmistamine plaastri paigaldamiseks:
– Puhastage piirkond alkoholiga niisutatud vatipadjakesega.
– Laske nahal täielikult kuivada
– Paigaldage plaaster vähemalt 1 tund enne treeningut, ujumist või pesemist.
Plaastri hooldamine:
Märjaks saanud plaastri kuivatamiseks patsutage seda õrnalt käterätikuga. Ärge kasutage fööni – plaastri liim on kuumaktiveeritud ja selle eemaldamine võib osutuda keerukaks. Plaastri servasid, mis hakkavad narmendama, saab kääridega kärpida.
Nahaärritus:
Kuigi plaaster on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest – puuvillast koos hüpoallergeense akrüülliimiga (ei sisalda lateksit ega ravimeid), võib tundliku nahaga inimestel siiski esineda nahaärritust, löövet jne. Nahaärrituse ilmnemisel eemaldage plaaster.
Plaastri eemaldamine:
Ebamugavuste vähendamiseks vajutage nahk alla teibitud ala servades, samal ajal plaastrit õrnalt ära tõmmates. Plaastri kergemaks eemaldamiseks kasutage näiteks Niltac liimainete eemaldajat.